Back
Next
Anasayfa / Ürünler / Personel Kartları
REFERANSLAR
Personel Kartları
Proximity Kart 125 Khz
Mifare Kart 1K
HID Kart
Boş Plastik Kart
Çipli Kartlar
Manyetik Bantlı Kartlar
PERSONEL KARTLARI

Firmalar birçok noktada hizmet aldığı firmalardan hep alternatif çözümler üretmesini, pratik uygulamaların önüne serilmesini ister. Firmalar hizmet bazı kolaylık ve pratik çözümler ister. Örnek olarak isteklerden biri kontrollü geçiş ve bu geçiş sırasında sadece bir kart göstererek sistemden geçebilmedir. Böyle pratik bir çözüm sunulduğunda şüphesiz hizmet alan ve çalışan insanlar ve Firmalar oldukça rahatlayacaktır. Birçok sektörde ve firmada kullanılan mifare kart ve proximity kart HID kart sizin bu sorununuza çare olmaktadır.

Cas Teknoloji olarak kaliteli mifare kart ve proximity kart üretimi yapmaktayız. Biz Personel Takip, Geçiş Sistemleri, Güvenlik sistemleri, kablosuz kontrol sistemleri üzerine hizmet vermek için kurulmuş bir firmayız. Satışa Sunduğumuz mifare kart ve proximity kart dünya standartlarındaki kaliteye sahiptir. Satışını yaptığımız bu kartları birçok amaçla farklı farklı sektörlerde kullanabilirsiniz. Proximity kart üzerine her türlü baskı çalışması yapabilirsiniz. Çok yönlü kullanılan bilen bu kartlar 125 KHz frekansa sahiptir. Mifare kart ise 13.56 MHz frekansa sahiptir. Ayrıca bu kartların bir diğer özelliği ise temas olmadan kullanılabilmesidir.

HID Kart Mifare kart ve proximity kart  birçok sektör ve firma için çok iyi alternatif bir çözüm sistemidir. Firmalarda, okullarda, hastanelerde vs. birçok yerde kontrollü geçiş için kullanılabilirler. HID Kart Proximity kart ve mifare kart fiyatları ise düşündüğünüz kadar pahalı değil, aksine fiyatları oldukça uygundur. Birçok alanda kullanılan bu kartlar sizinde sorununuzu çözecektir. Üstelik sorununuzu böyle uygun fiyatlara çözmek cebinizi de rahatlatacaktır. İşlerinizin daha çabuk çözüme kavuşmasını sağlayacaktır.

*** Her geçen zaman büyümek gelişmek müşterilerimizin isteklerini problemlerin giderilmesini hızlı bir şekilde düzeltmenin gururu ile sizlerle birlikte bu yolda yürümekteyiz.


*** Sizlere teşekkür eder saygılarımızı sunarız
DUYURULAR
CAS TEKNOLOJİ ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Tel: 0 212 476 1 227 
e-mail : info@casteknoloji.com - web : www.casteknoloji.com © 2010-2015