cas teknoloji tel

0 212 476 12 27

cas teknoloji whatsapp

0 554 679 33 96
cas teknoloji mail

info@casteknoloji.com

Cas Teknoloji | Biyometrik Rfid Güvenlik PDKS ve Parmak İzli PDKS SistemleriM
üşteri Memnuniyeti İnovasyon Hizmetlerinde Açık Ara Önde...


Parmak İzi Tanıma

Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi Okuma

Parmak İzi Tanıma

Parmak İzi Terminali

Parmak İzi Sistemleri

Parmak İzi Kapı Sistemleri

Parmak İzi Okuma Sistemleri

Parmak İzi Okuyucu Sistemleri

Parmak İzi Okuyucu Satış

Parmak İzi Okuyucu Servis

Parmak İzi Okuyucu Montaj

Parmak İzi Okuyucu Destek


Parmak İzi Tanıma Sistemi

Güvenlik gibi son derece hassas ve önemli bir konuda faaliyet gösteren Cas Teknoloji, bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak sektör; dünyada en son teknoloji ve en iyi ürünlerini araştırarak müşterilerine sunmaktadır.

Biometrik
Parmak İzi Okuma Cihazları temini noktasında da bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak Ar-Ge araştırmaları sonucu dünyanın yükselen teknoloji üreticisi Uluslararası testlerde 50 üzeri ödül Komposit algoritma ile yüksek hızlı operasyon İleri teknoloji ile parmak izi'ndeki değişimleri günceller Hızlı Parmak İzi Tanıma Tek dokunma ile işlem kolaylığı Cihaz üzerinden kayıt kontrolü Yüksek Parmak izi Kapasitesi USB 2.0 ile Hızlı Transfer Kolay Kullanım Hızlı Tepkime Süresi ile,

Türkiye'de
Parmak izi Okuyucuların
Satış, Servis, Montaj ve Hizmet sağlayıcısıdır.

Smack
Parmak İzi Okuma Cihazları yüksek hassasiyete sahip üretimi tamamen Smack tarafından yapılan parmak izi okuyucu sensörleri bulunmaktadır. Bu sensörlerde gömülü olarak çalışan ve çok noktadan tanıma özelliğine sahip ödül alan lider konumdaki parmak izi tanıma algoritmasına sahiptir.

SMACK, VİSİO, ZK-TECO, ZK SOFTWARE, CAMURATECH
PARMAK İZİ ÜRÜNLERİSMACK, VİSİO, PARMAK İZİ OKUYUCU ÜRÜNLERİ


ZK-TECO, ZK SOFTWARE, PARMAK İZİ OKUYUCU ÜRÜNLERİ

Parmak izi cihazları; parmak izi tanıma ya da parmak izi kimlik doğrulama kullanıcının dijital yöntemle kaydedilmiş parmağını sisteme okutarak saat kaydı oluşturmasıdır. Parmak izleri bireyleri belirlemek ve kimliğini doğrulamak için kullanılan biometrik bir çok yöntemlerden biridir.Personel devam kontrol sistemleri'nde önceden kullanılan kart basma saatlerinde  kişiler birbirlerinin kartlarını rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca kart  sürekli biten bozulan kaybolan unutulan bir materyal olduğu için teknolojinin gelişmesiyle parmak izi okuyucular icat edilmiştir.Parmak izi okuyucu cihazlar, personel devam kontrol, kapı açma sistemlerinde, turnike geçiş sistemlerinde, yemekhane geçiş sistemlerinde ve üye takip sistemlerinde kullanılmaktadır.CAMURATECH PARMAK İZİ OKUYUCU ÜRÜNLERİ

Parmak izi Okuyucu, Yüz Tanıma, Kart Okuyucu sistemlerini Cas Teknoloji, PDKS, Personel Kontrol, Parmak izi, Turnike, Dedektör, Personel Kartı gibi ürünlerin Servis Satış Ve Hizmet Sağlatıcısıdır.

Parmak izi Okuyucu, parmak izili pdks sistemi, parmak okuma, parmak izi, okumaREFERANSLAR


  • Makel
  • birollar_oto_mercedes_benz
  • elis
  • kavanlar inşaat
  • öztek grup

     
  
Anahtar Kelimeler

İLETİŞİM

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat : 13  Okmeydanı Şişli İSTANBUL

+90 212 476 1 CAS ( 227 )

info@casteknoloji.com
satis@casteknoloji.com
kurumsal@casteknoloji.com
     CAS TEKNOLOJİ, kamu ve Özel Sektörün bilişim altyapı ihtiyaçlarına yönelik butik ve terzi modeli yaklaşımla, ihtiyaca özel sistemler geliştiren ve çözümler sunan bir Teknoloji ve AR-GE firmasıdır.


     

Copyrite © 2016-2017 Cas Teknoloji Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri