cas teknoloji tel

0 212 476 12 27

cas teknoloji whatsapp

0 554 679 33 96
cas teknoloji mail

info@casteknoloji.com

Cas Teknoloji | Biyometrik Rfid Güvenlik PDKS ve Parmak İzli PDKS SistemleriM
üşteri Memnuniyeti İnovasyon Hizmetlerinde Açık Ara Önde...


Yüz Tanıma

Yüz Tanıma

Yüz Okuma

Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz Tanıma Terminali

Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz Tanıma Kapı Sistemleri

Yüz Tanımalı Sistemler

Yüz Okuma Sistemleri

Yüz Tanıma Satış

Yüz Tanıma Servis

Yüz Tanıma Montaj

Yüz Tanıma Destek


Yüz Tanıma Sistemi

Güvenlik gibi son derece hassas ve önemli bir konuda faaliyet gösteren Cas Teknoloji, bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak sektör; dünyada en son teknoloji ve en iyi ürünlerini araştırarak müşterilerine sunmaktadır.

Biometrik Yüz Tanıma Sistemleri Cihazları temini noktasında da bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak Ar-Ge araştırmaları sonucu dünyanın yükselen teknoloji üreticisi Uluslararası testlerde 50 üzeri ödül Komposit algoritma ile yüksek hızlı operasyon İleri teknoloji ile Yüz Tanıma'ndeki değişimleri günceller Hızlı Yüz Tanıma Tanıma Tek dokunma ile işlem kolaylığı Cihaz üzerinden kayıt kontrolü Yüksek Yüz Tanıma Kapasitesi USB 2.0 ile Hızlı Transfer Kolay Kullanım Hızlı Tepkime Süresi ile,

Türkiye
'de Yüz Tanıma Cihaz'larının
Satış,
Servis, Montaj ve Hizmet sağlayıcısıdır.

Hanvon Yüz Tanıma Okuma Cihazları yüksek hassasiyete sahip üretimi tamamen Hanvon tarafından yapılan Yüz Okuma sensörleri bulunmaktadır. Bu sensörlerde gömülü olarak çalışan ve çok noktadan tanıma özelliğine sahip ödül alan lider konumdaki parmak izi tanıma algoritmasına sahiptir.

HANVON, VİSİO, ZK-TECO, ZK SOFTWARE
YÜZ TANIMA ÜRÜNLERİHANVON, VİSİO, YÜZ TANIMA VE OKUMA ÜRÜNLERİ


ZK-TECO, ZK SOFTWARE, YÜZ TANIMA VE OKUMA ÜRÜNLERİ

Yüz Okuma; Yüz okuma ya da Yüz Okuyucu kimlik doğrulama kullanıcının dijital yöntemle kaydedilmiş yüzlerini sisteme okutarak saat kaydı oluşturmasıdır. Yüz Okuma bireyleri belirlemek ve kimliğini doğrulamak için kullanılan biometrik bir çok yöntemlerden biridir.Personel devam kontrol sistemleri'nde önceden kullanılan kart basma saatlerinde  kişiler birbirlerinin kartlarını rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca kart  sürekli biten bozulan kaybolan unutulan bir materyal olduğu için Parmak izi okuyucular geliştirilmiştir, fakat parmak izleri kişilerin el ile çalışmalarından dolayı yıpranmalardan dolayı performans olarak düşük kalmış ve teknolojinin gelişmesiyle Yüz Tanımalar icat edilmiştir.Yüz Tanıma cihazları, personel devam kontrol, kapı açma sistemlerinde, turnike geçiş sistemlerinde, yemekhane geçiş sistemlerinde ve üye takip sistemlerinde kullanılmaktadır.CAMURATECH PARMAK İZİ OKUYUCU ÜRÜNLERİ

Parmak izi Okuyucu, Yüz Tanıma, Kart Okuyucu sistemlerini Cas Teknoloji, PDKS, Personel Kontrol, Parmak izi, Turnike, Dedektör, Personel Kartı gibi ürünlerin Servis Satış Ve Hizmet Sağlatıcısıdır.

Parmak izi Okuyucu, parmak izili pdks sistemi, parmak okuma, parmak izi, okumaREFERANSLAR


  • Makel
  • birollar_oto_mercedes_benz
  • elis
  • kavanlar inşaat
  • öztek grup

     
  
Anahtar Kelimeler

İLETİŞİM

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat : 13  Okmeydanı Şişli İSTANBUL

+90 212 476 1 CAS ( 227 )

info@casteknoloji.com
satis@casteknoloji.com
kurumsal@casteknoloji.com
     CAS TEKNOLOJİ, kamu ve Özel Sektörün bilişim altyapı ihtiyaçlarına yönelik butik ve terzi modeli yaklaşımla, ihtiyaca özel sistemler geliştiren ve çözümler sunan bir Teknoloji ve AR-GE firmasıdır.


     

Copyrite © 2016-2017 Cas Teknoloji Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri